Protez Tırnak Hakkında Bilmedikleriniz
Kullanım Süresi, Kullanımı, Bakımı, Trınağa Zarar Verir mi?

AKZENT direct Deutschland - Nails, Beauty and More

Makyaj konusunda kendimize güveniyoruz. Çalıştığımız markaya güvenimiz sonsuz. Firma hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız

Protez Tırnak Kullanım Süresi Ne Kadardır?

Düzenli olarak aylık bakımları yapıldığı sürece Protez Tırnağın kullanım süresi sınırsızdır.

Protez Tırnak kullanımı Kolay mıdır?

Takma tırnakta hissedilen yabancılık hissi Protez Tırnak uygulamalarında kesinlikle hissedilmez.
Protez Tırnak kendi tırnağınız gibi sizinle bütünleşir, doğal görünümü sayesinde asla doğal tırnaktan ayırt edilmez.
Uygulanan oje doğal tırnaktakine oranla çok daha uzun süre kullanılır.
Protez Tırnak istenildiği zaman teknisyenlerimiz tarafından özel solüsyonlar ile kolaylıkla çıkartabilir.
Protez Tırnak Boyu istenilen şekilde ayarlanabilir.
İlk uygulama ortalama 1,5 – 2 saat sürmektedir, profesyonel tırnak teknisyenlerimiz tarafından, T.C Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler ile en sağlıklı koşullarda hizmet verilmektedir.
Akrilik veya Jel uygulamalarına tırnağın yapısına uzman teknisyenlerimiz tarafından, göre karar verilir.
Protez Tırnak kullanıcılarının mutlaka asetonsuz oje çıkartıcısı kullanması gerekir, asit içeren kimyasallar kullanıldığından (ör: deterjan) eldiven kullanması tavsiye edilir.
Protez Tırnak, sıcak sudan, deniz suyundan, havuz klorundan, sabun ve şampuandan etkilenmemektedir.

Protez Tırnak Kullanım Süresi Ne Kadardır? Protez Tırnak kullanımı Kolay mıdır? Protez Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır

Protez Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır;

3-4 hafta sonunda tırnak yaklaşık 3 mm uzar ve tırnak dibinde bir boşluk olusur bu kısma bakım uygulanması gerekir bakım süresi ise yaklaşık olarak 1 saattir.
Özel asetonsuz silici kullanarak istediğiniz ojeyi sürebilirsiniz. Ojeniz protez tırnakta daha kalıcı ve daha parlak görünür. Tırnak makası ve metal törpü kullanılmamalıdır.gereken düzeltmeyi kağıt törpü ile yapılmalıdır. Ayrıca tiner ve benzeri kimyasallarla temas etmemelidir. Bunların dışında günlük hayatınızda diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Protez Tırnak Neden Tercih Edilir;

Günümüzde artık bir çok insanın kullandığı protez tırnağı daha çok tırnak yiyenler tırnaklarında şekil bozukluğu olan kat kat ayrılan ve sararan tırnağa sahip olanlar zamanla tırnaklarında çizgiler oluşanlar kısacası tırnaklara yani ellere estetik bir görünüm kazandırmak için bu uygulama tercih edelir ayrıca tırnağında hiçbir sorun olmayan rahat kusursuz ellere sahip olmak isteyen her kez kullanabilir protez tırnakla eller ve ayaklar daha bakımlı görünür.

Protez Tırnak Doğal Tırnağa Zarar Verir mi?

Profesyonel solanlarda uzman kişiler tarafından uygun malzemeler kullanarak yapıldığında tırnaklarınız zarar görmez. Aksine üzerinde koruma olduğu için tırnaklar daha kolay uzar.Tırnağın havasız kalması diye bir şey söz konusu değildir tırnak bir vücut atığı olduğu gibi esasında tırnak dibindeki canlı bölge dikkate alınarak uygulama yapılır uygulama sırasında tırnak dibi ve eti arasında gözle görülmeyecek kadar bir boşluk kalır ve tırnak rahat ve sağlıklı olarak uzamaya devam eder.

Protez Tırnak Hangi Tırnaklara Uygulanmaz?

Protez tırnak dermotolojık tedavi gereken mantar gibi durumlarda uygulanmamalıdır. Tedavi süreci sonrasında iyileşen tırnağa estetik görünüm kazandırmak için protez tırnak uygulanır.

Protez Tırnak Neden Tercih Edilir Protez Tırnak Doğal Tırnağa Zarar Verir mi Adana Protez Tırnak MerkeziÖncesi Ve Sonrasına ait daha önceden yapmış olduğumuz referanslarımızın bir kaç tanesi

Protez Tırnak Neden Tercih Edilir Protez Tırnak Doğal Tırnağa Zarar Verir mi Adana Protez Tırnak Merkezi Protez Tırnak Neden Tercih Edilir Protez Tırnak Doğal Tırnağa Zarar Verir mi